Strony internetowe – tworzenie i projektowanie stron WWW

Tworzenie i projektowanie stron internetowych w dzisiejszych czasach należy potraktować naprawdę poważnie. Z naszych obserwacji wynika, że każda firma, która chce zaistnieć w obecnych czasach powinna posiadać przynajmniej podstawową stronę internetową tzw. wizytówkę, która będzie zawierała zbiór podstawowych informacji w czytelnej formie.

Dlaczego strona internetowa jest taka ważna?

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest praktycznie pierwszym miejscem, do którego zagląda nasz potencjalny klient. Z badań przeprowadzonych na całym świecie wynika, że średni czas przebywania użytkownika na stronie internetowej to około 54 sekundy, a ponad 90% klientów rozpoczyna współpracę, po zapoznaniu się ze stroną internetową.

W tym czasie musimy naszemu klientowi w jaki najprostszy i najbardziej czytelny sposób przedstawić ofertę na naszej stronie WWW. Należy pamiętać o tym, że w dzisiejszych czasach ponad 58% wizyt na stronie internetowej odbywa się przez przeglądarki mobilne, a liczba ta stale rośnie rok do roku.

Strony internetowe – jak wybrać odpowiednie rozwiązanie?

Projekt strony internetowej zależy w dużej mierze od potrzeb zamawiającego oraz od profilu i zakresu działalności firmy, bądź osoby dla której tworzone będzie rozwiązanie. Aby wybrać odpowiednie rozwiązanie oraz projekt strony WWW najlepiej jest skontaktować się ze specjalistami, którzy doradzą jakie rozwiązania będą dla nas najlepsze.

Rozwiązania z jakich korzystamy

W webgency.pl podstawowe oraz zaawansowane projekty stron internetowych tworzone są na znanych rozwiązaniach CMS (systemy zarządzania treścią) takich jak WordPress, Woocommerce, Magento czy innych platformach e-commerce jak Prestashop lub Shopify.

Dzięki tym rozwiązaniom nasza firma jest w stanie zaproponować stronę WWW w podstawowej wersji jak i zaawansowanej z dedykowanymi, indywidualnymi szablonami. Przy tego typu rozwiązaniach należy pamiętać, że strona będzie o wiele tańsza podczas budowania i zarządzania nią niż dedykowane rozwiązanie. Dzięki odpowiedniej konfiguracji strona internetowa postawiona na sprawdzonym rozwiązaniu CMS nie będzie wymagała pomocy przy publikowaniu treści i będzie praktycznie bezobsługowa. Jedyne o czy należy pamiętać to aktualizowanie wtyczek oraz samego systemu CMS.

Dla bardziej wymagających przedsiębiorstw i rozwiązań nasza firma jest w stanie stworzyć dedykowaną stronę internetową, która będzie indywidualnie skrojona do danego projektu.

Przy takim przedsięwzięciu trzeba jednak liczyć się z tym, że wytworzenie danego rozwiązania będzie o wiele bardziej czasochłonne i kosztowne. Późniejsze zarządzanie stroną internetową będzie wymagało również większego nakładu czasu oraz pieniędzy. Wszystkie modyfikacje wymagają pracy programistów, których roboczogodzina wyceniana jest kilkakrotnie wyżej niż przy gotowym rozwiązaniu CMS.

Responsywne strony internetowe

Responsywne strony internetowe to takie strony WWW, które działają płynnie i szybko na każdym urządzeniu niezależnie od systemu, przeglądarki czy łącza internetowego. Aktualnie przy budowaniu stron internetowych większość uwagi skupiamy na mobilnej wersji, co wynika z faktu, że bardzo duża liczba osób przegląda Internet tylko na mobilnych urządzeniach. Jeżeli dobrze przyjrzysz się stronom konkurencji na pewno znajdziesz jakieś błędy lub będziesz miał jakieś uwagi co do wyglądu wersji mobilnej. Dzięki nam Twoja strona internetowa będzie wygląda dobrze na komputerze, smartfonie i tablecie.

Projektowanie stron WWW przyjaznych użytkownikom

Skoro już wiesz, że stworzenie responsywnej strony internetowej to klucz do sukcesu nie zapominaj również o tym, żeby strona była przyjazna i czytelna dla każdego użytkownika. Wygląd strony internetowej nie może odstraszać, a kolory oraz stylistyka powinny zostać dobrane w taki sposób, aby jak najszybciej zachęcić do przeglądania dalszej treści. Każda przez nas stworzona strona jest czytelna, oprawiona w atrakcyjną grafikę oraz prosta w obsłudze. Dzięki temu prowadzi danego użytkownika do odpowiedniej akcji np. wypełnienie formularza kontaktowego, wybranie numeru telefonu czy dokonanie zakupu promowanych przedmiotów.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do klienta

Nasze strony internetowe tworzone są z myślą o przyszłym użytkowniku w porozumieniu z naszym klientem. Doświadczenie pozwala nam stworzyć odpowiednio skrojony projekt, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wsparcie graficzne

Każdy z naszych klientów może liczyć na wsparcie naszego grafika. Jeżeli masz zdjęcia, która chciałbyś umieścić na stronie wystarczy, że je nam dostarczysz, a zostaną odpowiednio obrobione tak, aby komponowały się z naszym projektem strony WWW.

Narzędzia analityczne

Na życzenie każdego klienta wgramy i skonfigurujemy odpowiednie narzędzia analityczne, a w razie potrzeby w trakcie działania strony przeanalizujemy dane i pomożemy wyciągnąć wnioski.

Copywriting i content marketing

Copywriting czyli inaczej tworzenie indywidualnych treści na stronę internetową. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie napisane teksty dla danej kategorii strony WWW, bloga czy strony głównej.

Sprawdzone rozwiązania CMS

Strony internetowej projektowane przez nas wykorzystują sprawdzone rozwiązania CMS, które przez lata były testowane przez miliony użytkowników. Zaufaj nam i skorzystaj z oferty na strony WordPress, Woocommerce, Prestashop i wiele innych.

Profesjonalne wsparcie po wdrożeniu

Z nami możesz czuć się bezpiecznie. Każdy projekt strony WWW jest objęty 12 miesięcznym wsparciem powdrożeniowym. Dopilnujemy, żeby Twoja strona stała stabilnie, a wszystkie wtyczki i systemy były aktualne.

Strona internetowa WWW - cena

Zapewne każdego interesuje ten akapit. Z jaką ceną trzeba się liczyć projektując stronę internetową? W zależności od wybranego rozwiązania i podstawowych informacji jak ilość stron, grafik, blog, sklep oraz dodatkowych potrzeb użytkownika takich jak copywriting czy indywidualne grafiki strona internetowa może kosztować od 3 tys. złotych za podstawową wersją do nawet tak zwanego „sky is the limit” w przypadku rozbudowanego indywidualnego rozwiązania z całą masą przygotowanych przez nas treści i grafik. Zachęcamy zatem do wypełnienia formularza i zapytania o bezpłatną wycenę, tak aby rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości.

Dlaczego warto powierzyć nam stworzenie strony internetowej?

Responsywne strony internetowe

Każda przez nas zaprojektowana strona WWW jest responsywna i będzie świetnie działała na każdym urządzeniu.

Projekt przy zachowaniu zasad UX/UI

Każdy element na stronie jest tworzony ze starannością i zachowaniem zasad UX/UI.

Hosting i domena internetowa

Nie masz domeny, nie wiesz jak ją zarejestrować lub po prostu chcesz powierzyć to specjalistom? Nie ma problemu. Zarejestrujemy domenę za Ciebie oraz pomożemy w wybraniu odpowiedniego planu hostingowego u sprawdzonego dostawcy.

Optymalizacja treści i grafik

Napiszemy tekst i zaprojektujemy grafikę za Ciebie.

Zarządzanie stroną internetową

Oprócz tworzenia projektów i budowania stron internetowych zajmujemy się zarządzaniem nimi. Chciałbyś zaktualizować treści na swojej stronie, a może chciałbyś przerobić daną sekcję lub zmienić wygląd jednej podstrony? Dobrze trafiłeś pracujemy na rozwiązaniach zaprojektowanych przez webgency.pl oraz innych firm. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Więcej na ten temat możesz przeczytać na podstronie o zarządzaniu stroną internetową.

Został już tylko jeden krok, aby stać się posiadaczem profesjonalnej strony internetowej!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami!