Kampanie reklamowe w Social Media: Instagram, TikTok, Facebook

Prowadzenie profili w mediach społecznościowych to jedno, a zdobywanie efektywnie płatnego ruchu to drugie. Niestety często to nie idzie w parze. Właśnie z tego powodu zachęcamy do skorzystania z naszej oferty promowania postów oraz profili w mediach społecznościowych.

Kampanie marketingowe Instagram, Facebook i TikTok

Prowadzenie kampanii w naszej firmie to kompleksowa usługa, którą prowadzimy na wszystkich portalach mediów społecznościowych. W ramach tego tworzymy grafiki, filmy wideo spójne z profilem i działalnością marki. Następnie promujemy profile i posty w celu pozyskania odpowiedniego ruchu w zależności od postawionego nam celu przez klienta.

Na co możesz liczyć zamawiając usługę w Webgency?

Audyt Social Media

Analizujemy Twoje media społecznościowe, wskazujemy kluczowe rzeczy do zmiany, a także doradzamy w którym kierunku powinny być prowadzone.

Wyznaczenie realnych celów

Wyznaczymy realne cele i pomagamy w ich osiągnięciu. Dodatkowo oferujemy raportowanie postępów w ustalonym z klientem terminie, na przykład co miesiąc.

Tworzenie postów, grafiki i opisów

Tworzymy wszystko co potrzebne do osiągnięcia wyników w kampaniach reklamowych na profilach mediów społecznościowych.

Płatna reklama na TikToku, Instagramie i Facebooku

Nasze kampanie oparte są na doświadczeniu oraz działaniach konkurencji. Zanim przystąpimy do promowania i analizowania strategii prześwietlamy to co dzieje się u konkurencji, tak aby nie przepalać Twojego budżetu. W celu ustalenia odpowiedniej grupy odbiorców korzystamy z artykułów i publikacji naukowych, tak aby wszystko miało potwierdzenie i odzwierciedlenie w życiu realnym.

Najczęściej zadawane pytania na temat reklamy w Social Media

Jaki budżet minimalnie przeznaczyć na reklamę?

Naszym klientom jako minimalny budżet proponujemy zacząć od 800 zł netto miesięcznie na jeden kanał promocji w zależności od celu postawionego podczas planowania kampanii oraz ilości reklam i jakości contentu.

Ile i jakie posty tworzymy w ramach kampanii reklmowych?

Ilość i rodzaj postów w kampaniach mediów społecznościowych zależą od przyjętego wcześniej celu oraz budżetu. Jako agencja marketingowa 360 jesteśmy w stanie stworzyć reklamy w postaci: postów, grafik, infografik, rolek, stories, animacji czy zwykłych wideo. Wszystko to spójne z marką, które dotyczy kampania.

Na jakich wskaźnikach pracujemy?

Wskaźniki dobieramy w zależności od kampanii oraz celu postawionego podczas planowania działań marketingowych. Bardzo często mogą być to np. Ilość nowych osób odwiedzających stronę internetową lub klasyczne zwiększenie sprzedaży produktu. Podczas tworzenia kampanii dostaniesz opisane wszystkie wskaźniki, dzięki którym mierzenie naszej pracy będzie bardzo łatwe.

Jak informujemy klienta o wynikach?

Wyniki przedstawiane są przez nas w raportach w których pod uwagę bierzemy wskaźniki wcześniej wybrane razem z klientem. Raporty wysyłane są cyklicznie w zależności od wcześniejszych ustaleń np. Co 2 tygodnie lub co miesiąc.

Prowadzenie fanpage i profili Social Media

Oprócz obsługi kampanii w Social Mediach prowadzimy profile pozyskując organiczny ruch, tak aby wszystko było spójne z marką. Odpowiadamy na komentarze i wiadomości prywatne, nagrywamy rolki i relacje np. TikTok, Instastories. Tworzymy angażujące treści i opisy. Przeczytaj więcej!

Z nami możesz zwiększyć ruch w swoich Social Media nawet o 500%!

Nie ma na co czekać. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych!